Abhyanga

Indická bylinná olejová masáž celého těla.

Indická masáž celého těla posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, srovnává krevní tlak. Spouští samočistící proces celého organismu.

odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Spustí samočisticí proces organismu, odplaví usazené škodliviny nejen z bolavých kloubů, ale z celého těla.

Posílí imunitní systém, vyrovná krevní tlak a významně zpomalí stárnutí.

Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

Je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž

 

Co se masíruje:

Masíruje se hlava (vlasová část, obličejová část + obočí a uši), krk, ramena, hrudník, ruce, záda, nohy zepředu a zezadu.

Abhyanga je zdravotní masáž a je zaměřena výhradně na techniku masérských hmatů, které ovlivňují organismus na fyzické úrovni.

V ajurvédě se doporučuje provádět ji pravidelně.